AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, İlçemiz Uzunbeyli Mahallesinde kaybolduktan 8 gün sonra ölü bulunan Eylül Yağlıkara’nın ailesini ziyaret etti.
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı’ya ziyaretinde AK Parti İnsan Hakları Birimi Başkan Yardımcıları Ekrem Çelebi, Emine Yavuz Gözgeç ve Hüsniye Erdoğan, Kavakcı’ya,İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri ,AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetimi de eşlik etti .
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı,Eylül’ün ailesine  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.Konunun sonuna kadar takipçisi olacaklarını vurgulayan Kavakcı, “Onların dökmüş olduğu her bir gözyaşının bedelini ödeteceğiz. Ailelerin aynı acıları bir daha yaşamaması için üzerimize düşeni yapmak için gece gündüz çalışacağız.” diye konuştu. Sorumluların en ağır şekilde cezalandırılması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Kavakçı, “Bizim için istişare ve milletimizin talepleri çok önemli ancak dikkatli hareket etmemiz lazım. Mesele cezayı artırmanın yanı sıra kötü olaylar yaşanmadan önüne geçmektir.” ifadelerini kullandı. Kavakcı, taziye evindeki ziyaretlerinin ardından, Uzunbeyli Mezarlığı’na giderek Eylül Yağlıkara’nın mezarı başında dua ederek ailenin her zaman yanında olduğunu ayrıca belirtti.